Źródło 783 Views

 • Oglądaj Zwiastunyoutube.com
 • Artemis Fowl cały filmUnknown resource
Artemis Fowl Cały film Online Dubbing pl

Artemis Fowl Cały film Online Dubbing pl

May. 27, 2020USAPG
Twoja Ocena: 0
10 1 vote
what going on?

Opis

Artemis Fowl cały film czyli produkcja Disneya który kojarzy się głównie z bajkami.W tym wypadku mamy jednak okazje podziwiać produkcje filmową a właściwie familijny film oparty na książkach wydanych w kilku seriach o takich samych tytułach.

Artemis Fowl online po polsku o czym jest ?

Ksiązka Artemis Fowl cały film cda została napisana przez Eoina Colfera w roku 2001 .Główny bohater powieści ale także filmu to tytułowy Artemis Fowl . Jest to dwunastoletni geniusz z rodziny mającej styczność z kryminalistami.Chłopiec odkrywa pod ziemią rasę wróżek które jak sądzi mogą stanowić trop w sprawie tajemniczego zniknięcia jego ojca. Postanawia zagłębić się w ten świat i odkryć tajemnice.

w rolę Artemis Fowl online wcielił się debiutant na planie filmowym Feida Shaw natomiast reżyserem produkcji jest Kenneth Branagh który znany jest z takich hitów jak Thor, Jack Ryan: Teoria chaosu, czy najnowsza adaptacja Morderstwa w Orient Expressie .Już teraz można zakładać z dużą dozą pewności że kolejne serie oparte na innych częściach powieści na pewno się ukażą.Oznacza to że Disney może przygotować nam kolejną wielką markę składającą się z wielu części.Artemis Fowl cały film jest bardzo dobry.To zdecydowanie kino dla całej rodziny.Doskonały film familijny na każdą okazję

Artemis Fowl online Zobacz go już teraz !

Istnieje elitarny klub adaptacji filmów fabularnych, które zostały potępione przez ich fanów jako bicze na Ziemi. A chłopcze, och chłopcze, to Artemis Fowl wygląda na gotowego do przyłączenia się do ich szeregów. Fantastyczne książki science-fiction autorstwa Eoina Colfera pobudziły wyobraźnię tysięcy czytelników, którzy byli zafascynowani chłopięcym geniuszem, który zaczynał jako czarny charakter: porywacz trzymający wróżki na okup, aby mógł ukraść ich złoto. Dowiemy się oczywiście, że było to słuszne – sfinansować misję odnalezienia jego zaginionego ojca i uzdrowienia jego chorej matki. Ale Artemis Fowl nigdy nie stracił bezwzględności, co było tak rzadkie w dziecięcym bohaterze, i główny urok książek Artemis Fowl.

 

Artemis Fowl cały film

Artemis Fowl cały film

Artemis Fowl cda dobre kino familijne !

Wszystko to zmieniło się w adaptacji Disneya Artemis Fowl, która wydaje się mieć zupełnie inną centralną postać. Teraz jest po prostu normalnym dzieckiem! Chociaż ten, którego rodzina wydaje się wplątać w elementy wróżki, których uczy się, gdy jego ojciec zaginie. Teraz ptactwo Artemis, zamiast być antybohaterem, o którym wszyscy czytelnicy książek wiedzą i uwielbiają, to… jest kiepskim filmem o superbohaterach? Jego wróżki (Holly i Mulch) są z jakiegoś powodu jego sprzymierzeńcami, a Butler jest jego mentorem, który uczy go, by był obrońcą wróżek? Wygląda kiepsko i źle, i nie, nie możesz nas nawet zaskoczyć niespodzianką w roli Colina Farrella jako tata Artemidy. Nie mogę zacząć opisywać mojego rozczarowania tym zwiastunem i tego, jak fundamentalnie zmienia wszystko, co kochałem w Artemis Fowl. Wygląda na to, że mogę dodać kolejną z moich ulubionych nieruchomości z dzieciństwa do listy „zaaranżowanej przez Hollywood”.

Artemis Fowl Cały film Online Dubbing pl
Tytuł Oryginalny Artemis Fowl

Director

Obsada

Colin Farrell isArtemis Fowl I
Artemis Fowl I
Ferdia Shaw isArtemis Fowl II
Artemis Fowl II
Lara McDonnell isCaptain Holly Short
Captain Holly Short
Judi Dench isCommander Root
Commander Root
Josh Gad isMulch Diggums
Mulch Diggums
Tamara Smart isJuliet Butler
Juliet Butler
Miranda Raison isAngeline Fowl
Angeline Fowl
Adrian Scarborough isThe Goblin Chief
The Goblin Chief
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Czworo dzieci i Coś Cały film Online
Naprzód (2020) Cały film Online Dubbing PL
Pinokio Cały film Online 2019
Trolle 2 Cały film Online Gdzie Obejrzeć
Bloodshot Cały film Online
Scooby-Doo! Cały film Online
The Old Guard Cały film Online
Tajemniczy ogród Cały film 2020 PL Online

(3) comments

 • derki245 kwietnia 2020Odpowiedz

  Artemis Fowl cały film zobaczcie i oceńcie zanim się wypowiadacie !

 • Rejkn245 kwietnia 2020Odpowiedz

  ten Artemis Fowl online to taki średni film

 • arterk245 kwietnia 2020Odpowiedz

  polecam ! Artemis Fowl cda

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website