Źródło 323 Views

  • Furie cały film onlineUnknown resource
Furie Cały film Online 2019

Furie Cały film Online 2019

Apr. 12, 2019Australia82 Min.Not Rated
Twoja Ocena: 0
10 1 vote
what going on?

Opis

Furie Tony’ego D’Aquino pokazuje że filmy oparte na grach nie mają nic wspólnego z prawdziwym życiem. Scott Pilgrim vs. Świat, Hardcore Henry to nie jako połączenie które przeradza się w ten furie cały film. Jest piątek Trzynastego a ludzie uciekają przed mordercą. Macie racje to typowe dla horrorów nic nadzwyczajnego ale Furie to coś wyjątkowego. Furiec cały film zastosował pewne mechanizmy dzięki którym poczujemy się jak w grze.Na przykład częsty widok z perspektywy pierwszej osoby tak jak było to w wspomnianym Hardcore Henry.

Co zobaczymy w Furie cały film ?

Gra rozpoczyna się, gdy Kayla (Airlie Dodds) budzi się w pudełku z napisem „Piękno nr 6” otoczonym gęstym lasem. Wpada na inne szalone kobiety, a następnie pojawiają się tajemnicze morderstwa i nikt nie jest świadomy o co chodzi w tej grze. Plany przetrwania są proste: nie daj się złapać. Łatwo powiedzieć, ale epileptyczne zaciemnienia Kayli to kolejne poziomy trudności w tej grze i stawia ją to w niekorzystnej sytuacji. Kto porwałby niewinne kobiety, transmitował ich polowania jako sport i pożądałby takiej brutalności? Retrospekcje na stole operacyjnym Kayli dają jej pomysł, ale to nic nie znaczy, dopóki nie będzie ostatnią osobą która przeżyje i wygra.Furie online przypomina nam troszeczkę grę Battle Royal .To dobry cały film

Furie cały film

 

Oglądaj Furie Online ale nie na CDA !

Tam, gdzie Wyścig skazańców lub Śmierć dotyczy każdego, kto może rządzić taką brutalnością, D’Aquino pozostaje w granicach swojej śmiertelnej walki. Gdy Kayla ujawnia, dlaczego jej trumna „Piękna” jest oznaczona jako „# 6”, a kolejne pojemniki „Bestia” są również ponumerowane, odkrywane są skręcone linki. Nadal jednak nie dostaniesz nic poza ostatecznym wycofaniem się w kategoriach sieci stojących za drapieżnym unikaniem Kayli na żywo. To niewielkie i pozostawia nam ochotę na więcej definicji, ale zrozumiałe, biorąc pod uwagę budżetowanie.

Furie po polsku ciekawi grono krytyków !

Dawno nie mieliśmy okazji oglądać filmu stworzonego na wzór gry komputerowej w której losy bohaterów możemy śledzić bezpośrednio z perspektywy ich oczu.Tym bardziej ta właśnie produkcja nas ciekawi.

Furie Cały film Online 2019
Furie Cały film Online 2019
Furie Cały film Online 2019
Tytuł Oryginalny The Furies
IMDb Rating 5.3 2,057 votes
TMDb Rating 5.7 51 votes
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Niewidzialny człowiek Cały film PL Online 2020
Saint Maud 2020 Cały film Online PL
Antebellum 2020 Cały film Online
W lesie dziś nie zaśnie nikt Cały film Online
The Old Guard Cały film Online
Gniazdo Cały film (2020) Online lektor PL
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) Cały film Online
Tenet Cały film Online
Greenland Cały film Online
Come Play Cały film Online
Zagubiona kula Cały film Online
Pętla Cały film Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website