Źródło 325 Views

  • Oglądaj Zwiastunyoutube.com
  • Gniazdo cały film cdaUnknown resource
Gniazdo Cały film (2020) Online lektor PL

Gniazdo Cały film (2020) Online lektor PL

Aug. 15, 2019Italy107 Min.PG
Twoja Ocena: 0
10 1 vote
what going on?

Opis

Gniazdo Cały film cda zobacz dramatyczną historię

Gniazdo cały film to kolejna znakomita produkcja. Trzydziestokilkuletnia Emily (Sophie Rundle) Podczas jazdy samochodem potrąca 18-letnią dziewczynkę. Wszystko przez kłótnie z mężem podczas jazdy. Potrąconej dziewczynie , kobieta oferuję pomoc i podwózkę do szpitala. Dziewczyna, Kaya (genialna aktorka Mirren Mack), przyjmuje ofertę, ale wysiada z samochodu wcześnie, by zamiast udać się do szpitala iść do domu. Zgodnie z umową nigdy więcej się nie zobaczą. Ale losy (i scenarzysta) mają inne pomysły na dalszą historię!

Tak zaczyna się Gniazdo online, nowy, znakomity thriller wytwórni BBC One, którego pięć części możesz z całą pewnością dodać do swojej kolekcji filmów do obejrzenia. Opiera się na głównym pytaniu, jak daleko ludzie posuną się, aby uzyskać to, czego pragną .Akurat w tym przypadku tym celem jest dziecko. Emily i jej mąż, Dan , próbowali zajść w ciążę. Po serii zabiegów i poronieniach starsza siostra Dana, Hilary – pielęgniarka – zgodziła się zostać surrogatką. Podczas leczenia Kaya, gdy powraca z powikłaniami po wypadku samochodowym, Hilary niestety traci dziecko. Kaya rozpoznaje Emily i Dana, gdy przybywają, i słyszy wystarczająco dużo, aby wiedzieć, że Hilary straciła dziecko i zrozumieć sytuację pary. Ona oferuje pomoc.

Gniazdo cały film

Na jaką ocenę zasługuje ta produkcja i gdzie ją obejrzysz ?

Gniazdo cały film robi naprawdę znakomitą robotę, zagęszczając fabułę szerszymi pytaniami na temat moralności „kupowania dziecka” i wykorzystywania słabości innych osób.Nawet na chwile fabuła nie traci swojej akcji. Dan jest samozwańczym mężczyzną, a para cieszy się wszelkim komfortem materialnym i są razem szczęśliwi. To powinno być wystarczające do szczęścia? Dan poradziłby sobie bez dziecka. Emily mówi, że nie może. Czy to pobłażanie sobie, czy głód dziecka jest zupełnie innym rodzajem apetytu od tych, które staramy się ograniczyć i kontrolować?

 

Wiele napięć, zwłaszcza w ostatnich scenach Gniazdo cda, które nagle zanurzają nas w różnorodne nowe oczekiwania i możliwości .Wszystko prowadzi do ustalenia jak wrażliwa jest Kaya.
Rozumiemy, że właśnie wyszła spod opieki – mężczyzna, z którym się kłóciła, to jej kluczowy James . Czy to sprawia, że ​​jest zbyt zniszczona, by wiedzieć, co myśli – odmowa Dana adopcji dziecka opiera się na założeniu, że każdy, kogo zabierze, zostanie już w jakiś sposób nieodwracalnie skrzywdzony – lub będzie zdolny do altruizmu?

Gniazdo cały film

Gniazdo cały film

Gniazdo Cały film (2020) Online lektor PL
Gniazdo Cały film (2020) Online lektor PL
Gniazdo Cały film (2020) Online lektor PL
Gniazdo Cały film (2020) Online lektor PL
Gniazdo Cały film (2020) Online lektor PL
Tytuł Oryginalny The Nest (Il nido)
IMDb Rating 5.9 593 votes
TMDb Rating 6.4 104 votes
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Nowi mutanci 2020 Cały film Online
Scooby-Doo! Cały film Online
Come Play Cały film Online
Więzień zero Cały film lektor pl Online
Antebellum 2020 Cały film Online
Furie Cały film Online 2019
Saint Maud 2020 Cały film Online PL
Niewidzialny człowiek Cały film PL Online 2020
Numer 32 Cały film Online
W lesie dziś nie zaśnie nikt Cały film Online
Poroże Cały film Online PL

(2) comments

  • roborert5 kwietnia 2020Odpowiedz

    Mnóstwo osób mi polecało Gniazdo a cały film mnie nie zawiódł tym bardziej że dobra jakość online

  • Nataswie5 kwietnia 2020Odpowiedz

    Gniazdo cały film ! A tak długo szukałam

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website