Źródło 163 Views

  • Oglądaj Zwiastunyoutube.com
  • nadzieja online cały filmUnknown resource
Nadzieja Cały film (2019) Online

Nadzieja Cały film (2019) Online

Nov. 22, 2019Norway125 Min.PG
Twoja Ocena: 0
10 1 vote
what going on?

Opis

Nadzieja cały film (2019) dramat o prawdziwym życiu

Tomas (Stellan Skarsgård) ożenił się z trójką dzieci, kiedy spotkała go Anja (Andrea Bræin Hovig). Nadzieja cały film Nie chciała się zakochać, ale dwadzieścia lat i trzy kolejne dzieci później pokazują, że dokładnie tak się stało. Kiedy Anja wychowywała swoje dzieci, Tomas pracował – dużo. Kiedy nadszedł czas, aby wróciła do pracy, ona też zrobiła – dużo. Obaj na przemian podróżowali z motywacją do kariery, aby można było zostać w domu i obserwować rodzinę, co jest obietnicą obecności w nocy z uhonorowanymi przez nią dziećmi. Wciąż niezamężni (życie zawsze przeszkadzało) i ledwie razem emocjonalnie, nawet ich najmłodsi (Isak Alfreda Vatne’a) są świadomi, że ich wzajemne uczucia ostygły. I podczas gdy diagnoza raka wypełniła lukę w ostatnie Święta Bożego Narodzenia, ta odległość szybko powróciła.

Zalukaj dobre kino !

Chociaż scenarzysta / reżyser Maria Sødahl nigdy tak naprawdę nie opuszcza Anji, aby skupić się na tym, co czuje Tomas, jej film Håp [Nadzieja] upewnia się, że wiemy.Nadzieja online Chodzi o wielkie rzeczy, takie jak jego płaczliwy rozpad, gdy lekarz daje im wyniki testu i drobne rzeczy, gdy jego zwykła pracoholiczność zostaje obrócona przez pokazanie, że był eksperymentalny w Googlingu. Skarsgård naprawdę jednak błyszczy w tych momentach, w których nie może zrobić nic innego, jak tylko spojrzeć na Anję i uświadomić sobie, że słowa, które wypowiada, są prawdziwe, bez względu na to, jak bardzo bolą.Nadzieja cały film Nie oznacza to, że jest absolutnie winna za to, co stało się z ich związkiem, ale zamiast tego oszukał się, myśląc, że nie było tak źle. Musi teraz lepiej, ale może być za późno.Troche przypomina mi Co przyniesie jutro cały film .

Nadzieja cały film

nadzieja online

O czym jest ten film ?

Przez dwie godziny obserwujemy Nadzieja cda , jak dni mijały tuż przed Bożym Narodzeniem (powrót Anji po otwarciu nowej produkcji tanecznej za granicą) do operacji, którą będzie musiała (potencjalnie krótko) przedłużyć swoje życie kilka dni później. To kolejka górska nastrojów i oszustwa, uczciwości i winy. Dzieci wbijają się w ich matkę, aby się pogubić, kiedy wychodzi z pokoju i płacze; Siostra Anji, Vera (Gjertrud L. Jynge) mówi o zabraniu dzieci, ponieważ Tomas nigdy nie poradziłby sobie sam; a liczne osoby dobrowolnie wprowadziły w życie z różnym szczerością (lekarze, księża, doradcy), które często wyrządzają więcej szkody niż pożytku. A pośrodku są Anja i Tomas wiecznie gumowani w tę iz powrotem.

Nadzieja Cały film (2019) Online
Tytuł Oryginalny Håp
IMDb Rating 7.8 158 votes
TMDb Rating 7.5 6 votes
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Na topie Cały film Online
Zjazd Cały film Online
Coś się kończy, coś zaczyna Cały film Online
30 Gramów Cały film Online
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy Cały film Online
Siła ognia Cały film Online
Wierzę W Ciebie Cały film Online
Jak być dobrą żoną Cały film Online
Nic nie ginie Cały film Online
Kłamstewko Cały film (2020) Online Lektor pl
365 Dni Cały film Online
Zaginiona dziewczyna Cały film Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website