Źródło 195 Views

  • saint maud cały filmUnknown resource
Saint Maud 2020 Cały film Online PL

Saint Maud 2020 Cały film Online PL

Sep. 08, 2019UK84 Min.R
Twoja Ocena: 0
10 1 vote
what going on?

Opis

Jeśli Bóg istnieje, to musi on być „Diabłe w szkle różanym”, Saint Maud cały film, w którym pobożna młoda pielęgniarka doświadczająca pięknych wizji ma obsesję na punkcie ratowania duszy swojej umierającej pacjentki Amandy (Jennifer Ehle). Saint Maud online to dziwny, wspaniała i głęboko niepokojąca produkcja, która łączy film psychologiczny, religijny i horror , tworząc coś, co wydaje się całkowicie oryginalne. To zdecydowanie gatunek filmowy któr jest bardzo popularny czyli horror, miesza się on z prawdziwą historią, a co najciekawsze ma zakończenie, które jest jednocześnie tak euforyczne i przerażające, że czuje się że otrzymujemy prawdziwy cios w serce.

Maud (Morfydd Clark) jest młodą prywatna pielęgniarka opieki paliatywnej, która opiekuje się byłym znanym tancerzem zajmującym się badaniami na temat raka. Maud rozmawia bezpośrednio z Bogiem i odczuwa jego obecność w niemal orgazmicznej ekstazie, a kiedy Amanda mówi Maudowi, że ona też może go poczuć, Maud uważa, że ​​to znak, a jej misją jest wybawienie Amandy od zła.

Amanda jest idealną grzesznicą, nieustannie palącą, pijącą, uprawiającą seks i urządzającą huczne imprezy dla przyjaciół artystycznych.
Tymczasem Maud żyje w pobożnej nędzy, samotnie w zaniedbanym mieszkaniu. Wskazówki na temat traumy z przeszłości sugerują, że nowo nawrócona Maud ma własne demony, na których powinna się skupić – jest to opowieść o zdrowiu psychicznym, tematach duchowych i cielesnych.Saint Maud online

 

Tymczasem starsza, bardziej doświadczona Amanda ma inne potrzeby i pragnienia. Kiedyś była czarująca i sławna terazAmanda pozostaje w wyjątkowym kontakcie ze swoim ciałem, zarówno jako tancerka, jak i wtedy gdy zapina się w mundurze pielęgniarki, ujawniając cięcia samookaleczenia, a później odgrywając dręczące ją rytuały pobożnych tortur. Saint Maud cały film tu Ból i ekstaza Maud jest czysto duchowa, jej postrzegany wyższy cel przeciwstawia się nędzy jej maleńkiego mieszkania. Film rozgrywa się w świetle migających świateł i wyblakłego uroku nadmorskiego miasteczka (nakręconego w Scarborough), w którym miejscowi wydają się demonami. Zdjęcia Fordsmana są pomysłowe, pełne pijanych kościołów i pulsującej zmysłowości, a codzienna obskurność istnienia
Saint Maud cda przydaje się z wielkim efektem, a strzały zupy pomidorowej gotowane na patelni wyglądają jak spojrzenie do jezior piekielnych. W każdym razie może być czasem nieco za bardzo stylizowany, choć dobrze służy do odzwierciedlenia chaosu i zamieszania stanu psychicznego Maud.

Saint Maud 2020 Cały film Online PL
Tytuł Oryginalny Saint Maud
IMDb Rating 6.9 319 votes
TMDb Rating 9 4 votes
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Cóż za piękny dzień Cały film Online
W lesie dziś nie zaśnie nikt Cały film Online
Tajemniczy ogród Cały film 2020 PL Online
Bloodshot Cały film Online
Siła ognia Cały film Online
Tylko sprawiedliwość Cały film Online
Nadzieja Cały film (2019) Online
Scooby-Doo! Cały film Online
Zaginiona dziewczyna Cały film Online
Coś się kończy, coś zaczyna Cały film Online
Nowi mutanci 2020 Cały film Online
Antebellum 2020 Cały film Online

(3) comments

  • Luizai25 kwietnia 2020Odpowiedz

    Super siedze w domu to sobie lukne Saint Maud cały film . Dobrze że w necie dają bo kina zamknięte

  • Afte4155 kwietnia 2020Odpowiedz

    Saint Maud cały film ! to jest to i to wersja online
    Saint Maud cda !

  • Saint Maud lektor pl jest a na cda nie ma ! dzięki wielkie

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website