Źródło 450 Views

  • Oglądaj Zwiastunyoutube.com
  • Wierzę w ciebie cały filmUnknown resource
Wierzę W Ciebie Cały film Online

Wierzę W Ciebie Cały film Online

Mar. 12, 2020USA115 Min.PG
Twoja Ocena: 0
10 1 vote
what going on?

Opis

O czym jest Wierze w ciebie cały film

Odpocznij przełomowy sukces „I Can Only Imagine” z 2018 r., Bracia Alabaman, Andrew i Jon Erwin powrócili, aby nawrócić jeszcze szerszą publiczność świecką dzięki kolejnemu nieszkodliwemu i ocalałemu chrześcijańskiemu biopsyjnemu rockowi, który łączy melodramat Douglasa Sirka z zadziornością Obóz biblijny Wierze w ciebie cały film. Ale chociaż imię „Wciąż wierzę” tak często sprawdza Jezusa, że ​​prawdopodobnie dostanie za to resztki, ta prawdziwa historia o miłości, stracie i powszechnej walce o sens naszego cierpienia jest wystarczająco szeroka, aby rezonować z każdym, kto kiedykolwiek musieli szukać w ciemności własnej miary wiary.A przynajmniej mogło być tak, gdyby bracia Erwin nie byli tak niezachwianie szczerzy w swoim kazaniu – tak bardzo zainteresowani znalezieniem Boga, że ​​zapomnieli sprawić, by którykolwiek z ich bohaterów poczuł się człowiekiem. Zdezynfekowany do tego stopnia, że ​​sprawia, że ​​„Spacer do zapamiętania” wygląda jak „Salò” dla porównania. „Wciąż wierzę”, prowadzony przez aktora z „Riverdale”, którego szczera pobożność nie może zrównoważyć podejrzenia, że ​​został porwany z powodu swojej grzesznej codziennej pracy w CW (sieć diabła). „oparte” na kinie, głosząc chórowi, jednocześnie nie obrażając zboru. Jego dusza jest otwarta, jej umysł jest pusty, jego ciało jest zdrętwiałe (i zawsze zakryte).

Wierzę W Ciebie cały film

 

Czy Warto zobaczyć Wierzę w ciebie online i gdzie to zrobić ?

Ale to wszystko wydaje się być historią starożytną, gdy tylko Jeremy dostanie się na studia. Przybywając do Kalifornii tylko z nową gitarą i retorycznym pytaniem, które zadał mu tata („Dla ciebie muzyka jest darem – co chcesz dać ludziom?”), Naszego chłopca nie ma w szkole przez sześć godzin, zanim położył się za kulisami na koncercie wernisażowym i zaprzyjaźnił się ze słynnym muzykiem uwielbiającym, który poszedł na strzępy dla zachwyconego tłumu na swojej macierzystej uczelni. Zagrany przez absolwenta „Bunheads” Nathana Deana, Jean-Luc jest francusko-kanadyjskim pokazem smoków opartym na liderze The Kry Jean-Luc LaJoie, a jego napięty harmonogram jako gwiazda rocka najwyraźniej nie powstrzymuje go przed kręceniem się po starym kampus przez kilka miesięcy, aby mógł wkraść się na studenta Melissę („Gwiazda jutra Britt Robertson). Oczywiście, ona jest tym samym maniakalnym marzycielskim chochlikiem, w którym Jeremy zakochuje się od pierwszego wejrzenia.Ogólnie jest to bardzo ciekawy dramat.

Wierzę w ciebie cda z wysokimi ocenami krytyków

Przypuszczam, że należy w tym miejscu powiedzieć, że ten film online skoro istnieje wyraźnie „publiczność”, dla której filmy takie jak ja wciąż wierzą, nie jestem jej członkiem. Problem polega na tym, że gdyby po prostu usunąć momenty, w których różne postacie wzywają Boga po imieniu, historia I Still Believe pozostałaby w większości nienaruszona i nadal byłaby bałaganem. Gdyby to był komiks, odpowiedź na złą recenzję byłaby prawdopodobnie taka, że ​​był to film „stworzony dla fanów” i chociaż jest to jedna z dróg, podobnie jak w przypadku argumentów wykorzystywanych w filmach o popkulturze, oznacza, że ​​fani nie dbają o to lub nie mogą powiedzieć, kiedy film o ich ulubionej postaci jest zły.

Wierzę W Ciebie Cały film Online
Wierzę W Ciebie Cały film Online
Wierzę W Ciebie Cały film Online
Tytuł Oryginalny I Still Believe
IMDb Rating 6.5 700 votes
TMDb Rating 7.6 26 votes

Director

Andrew Erwin
Director

Obsada

K.J. Apa isJeremy Camp
Jeremy Camp
Britt Robertson isMelissa Henning
Melissa Henning
Melissa Roxburgh isHeather Henning
Heather Henning
Gary Sinise isTom Camp
Tom Camp
Nathan Parsons isJean-Luc Lajoie
Jean-Luc Lajoie
Abigail Cowen isAdrienne Camp
Adrienne Camp
Shania Twain isTerry Camp
Terry Camp
Tanya Christiansen isJanette Henning
Janette Henning
Reuben Dodd isJosh Camp
Josh Camp
Udostępnienia0

Podobne Filmy

A potem tańczyliśmy Cały film Online
Kłamstewko Cały film (2020) Online Lektor pl
Cóż za piękny dzień Cały film Online
Siła ognia Cały film Online
365 Dni Cały film Online
Coś się kończy, coś zaczyna Cały film Online
Biały, biały dzień (2020) Cały film Online
Nadzieja Cały film (2019) Online
Poczujcie rytm Cały film Online
Saint Maud 2020 Cały film Online PL
Zaginiona dziewczyna Cały film Online
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy Cały film Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website