Źródło 1325 Views

  • więzień zero cały filmUnknown resource
Więzień zero Cały film lektor pl Online

Więzień zero Cały film lektor pl Online

Feb. 28, 2020UK106 Min.PG
Twoja Ocena: 0
10 1 vote
what going on?

Opis

Wyspa St. Leonard położona na Północnym Atlantyku to nie tylko więzienie dla największych zwyrodnialców z całego świata. To również miejsce, w którym przeprowadzane są najbardziej radykalne eksperymenty na ludziach. Gdy jeden eksperyment się nie powiedzie, cała wyspa stanie się przerażającym labiryntem bez wyjścia dla zdesperowanych ocalałych.

Jest rok 2008 a pracownik szpitala spotyka pacjenta który przebywał w stanie śpiączki lecz teraz chodzi po mieście.Jest to tak zwany więzień zero.Główny bohater ma jego zdjęcie i jest to jego prywatny dowód na istnienie życia pozaziemskiego gdyż okazuje się że tajemniczy pacjent to były więzień odbywający kare w 1996 roku który ucieka z więzienia przez wyrwę w czasoprzestrzeni.

Cały film opowiada o podróżach czasoprzestrzennych

Więzień zero cały film opowiada nam bardzo przemyślaną historię . Daje nam dużo do myślenia. To nie tylko wartka akcja oraz efekty specjalne ale głębsze dno , drugi przekaz który płynie ze scenariusza.Mam wrażenie że reżyser pod przykrywką liniowej historii chce nam przekazać coś więcej.Technologia i postęp cywilizacyjny człowieka może doprowadzić do sytuacji w których ludzkość zagubi się i nie będzie już znała różnicy między dobrem a złem.Mimo że nad produkcją trzeba się głębiej pochylić i poświęcić jej nieco czasu nie jest ona trudna do zrozumienia . Należy pamiętać że w więzień zero nie włożono dużego budżetu a mimo wszystko film potrafi zadziwić swoim rozmachem.
Pod przykrywką prostego filmu możemy zobaczyć to co na pierwszy rzut oka jest niewidoczne.Jeżeli to nie jest wyznacznikiem doskonałego kina to nie wiem już co może nim być.Produkcja została jednak dostrzeżona przez wprawne oczy krytyków którzy rozłożyli ją na czynniki pierwsze.Tak właśnie narodził się fenomen.Fenomen „Więźnia Zero który niczym nie ustępuje topowym produkcją roku 2020.Widzowie robiąc maślane oczy podziwiają i rozpracowują elementarne cząstki tego filmu.Jeśli macie ochotę sprawdzić jak dobrze wyczulone są wasze zmysły obejrzyjcie go ! Może nawet nie raz ! Oglądając ten hit drugi czy trzeci raz odkryjecie coś zupełnie nowego.
Więzień zero Cały film lektor pl Online
Więzień zero Cały film lektor pl Online
Tytuł Oryginalny Patients of a Saint
IMDb Rating 3.9 290 votes

Director

Russell Owen
Director

Obsada

Gabz Barker isStone's Mother
Stone's Mother
Raymond Bethley isOfficer Woodhouse
Officer Woodhouse
Tom Clegg isPatient Zero
Patient Zero
Leon Black isOfficer Darnell
Officer Darnell
Udostępnienia2

Podobne Filmy

Poroże Cały film Online PL
W lesie dziś nie zaśnie nikt Cały film Online
Antebellum 2020 Cały film Online
Come Play Cały film Online
Niewidzialny człowiek Cały film PL Online 2020
Nowi mutanci 2020 Cały film Online
Saint Maud 2020 Cały film Online PL
Furie Cały film Online 2019
Gniazdo Cały film (2020) Online lektor PL
Numer 32 Cały film Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website