Źródło 99 Views

  • Oglądaj Zwiastunyoutube.com
  • Zaginiona dziewczyna onlineUnknown resource
Zaginiona dziewczyna Cały film Online

Zaginiona dziewczyna Cały film Online

Jul. 26, 2019Japan111 Min.PG
Twoja Ocena: 0
10 1 vote
what going on?

Opis

Zaginiona dziewczyna zobacz cały film po polsku

Intrygująca dwuznaczność wypełniająca „Harmonium” Kôji Fukady powraca do pewnego stopnia w „Zaginiona Dziewczyna cały film”, ale tym razem pisarz-reżyser zaniedbuje umacnianie relacji na ekranie, czego skutkiem jest rozczarowujący i niewzruszony dramat o tym, jak życie dobrej kobiety jest niszczone przez trzymanie w tajemnicy sekretów.Prawdziwy dramat.

O czym opowiada film Zaginiona dziewczyna online

Na szczęście aktorka Mariko Tsutsui, która grała żonę w „Harmonium”, emanuje intrygującą kombinacją sympatii i tajemnic jako odwiedzająca pielęgniarka, której świat zmienia się drastycznie, gdy jej bratanek porywa dziewczynę, którą mentoruje, ale niestety brak obsługa skryptów znacznie bardziej ogranicza zaangażowanie odbiorców niż równoległe ramy czasowe. Reputacja Fukady na festiwalowym torze gwarantuje pewną grę, ale jest mało prawdopodobne, aby pozyskała nowych fanów.

Ichiko jest pielęgniarką odwiedzającą, której opieka domowa dla starszej artystki Tôko Oishi (Hisako Ohkata) uczyniła ją ulubioną w rodzinie, zwłaszcza z dwiema wnuczkami Tôko, niespokojną, zagadkową Motoko (Mikako Ichikawa) i młodszą,beztroską Saki ( Miyu Ogawa). Życie jest całkiem dobre: ​​Ichiko ma przyjemne relacje ze swoimi pielęgniarkami, lubi pracę i jest zaręczona z dr Totsuka (Mitsuru Fukikoshi). Potem Saki znika i zostaje znaleziony tydzień później, pozornie nietknięty, z siostrzeńcem Ichiko, Tatsuo (Ren Sudo) aresztowanym za porwanie. Czuje się odpowiedzialna, wprowadzając ich przypadkiem, ale Motoko mówi jej, żeby nie wspominała o swoim związku z oskarżonym, ponieważ zagroziłoby
to jej obecności w rodzinie.

Czy film wart jest obejrzenia ?

Równie problematyczne jest to, w jaki sposób skrypt tworzy cyrk medialny z powodu związku Ichiko z uprowadzeniem: gdyby naprawdę istniało coś więcej niż przypadkowe skojarzenie, zostałaby postawiona przed sądem jako akcesorium.Zamiast tego Fukada ma pielęgniarkę ściganą przez paczkę jednolicie wygłodniałych dziennikarzy w kilku dalekosiężnych scenach. Japoński tytuł filmu „Yokogao” oznacza „profil boczny”, subtelne przyznanie się do trudności w uchwyceniu jakiejkolwiek złożonej osoby lub związku, ale niemożność wiarygodnego wyczarowania scenariusza przez bohaterów, nawet z niejednoznaczną dwuznacznością. , sprawia, że ​​„A Girl Missing” jest niezadowalającym doświadczeniem.

Zaginiona dziewczyna Cały film Online
Tytuł Oryginalny よこがお
IMDb Rating 6.7 136 votes
TMDb Rating 7.5 1 votes
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Zjazd Cały film Online
Zenek Cały film Online
30 Gramów Cały film Online
Babyteeth Cały film Online (2019)
Tylko sprawiedliwość Cały film Online
Biały, biały dzień (2020) Cały film Online
Tajemniczy ogród Cały film 2020 PL Online
365 Dni Cały film Online
Nadzieja Cały film (2019) Online
Kłamstewko Cały film (2020) Online Lektor pl
Cóż za piękny dzień Cały film Online
Nic nie ginie Cały film Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website