Gdzie teraz oglądać filmy online ?

admin28 marca, 2020

Przyszło nam żyć w ciężkich czasach.Wszystkie kina zostały zamknięte a premiery przesunięte.Czy to oznacza że dostęp do rozrywki został nam ograniczony ?
Absolutnie nie ! Pojawił się wysyp nowości na platformach oferujących oglądanie filmów online.Jedną z nich jest Netflix gdzie obejrzymy wiele ciekawych produkcji.
Zobaczmy co w najbliższym czasie na nas czeka

Ozark Sezon 3

Netflix zadbał aby podczas spędzania czasu w domu w celu uniknięcia zarażenia , nie zabrakło nam rozrywki.Jedną z nowości które dla nas przygotował
Jest 3 sezon serialu Ozark opowiadający o rodzinie Byrde’ów których los nie oszczędza a życie płata figle.Opuszczają missourt w celu ulegalnienia miliona dolarów które należały do narkotykowego bossa.Wydawało się że problemy minęły i wszystko zmierza tylko w dobrym kierunku.Serial który do tej pory był zwykłym thrillerem od teraz przekształca się w komedia o czarnym zabarwieniu.

Znak Diabła cały film

Kolejną z nowości jakie otrzymujemy jest „Znak Diabła”
Jest to typowy klasyczny horror.Spędzając czas w domu podczas długich wieczorów chyba nie ma nic lepszego niż dobra dawka emocji i nuta strachu.O czym opowiada Znak Diabła cały film ?
Historia zaczyna się gdy dwoje sióstr otwiera pewną księga czym budzi złe siły.Tylko ksiądz może pomóc im pokonać to zło.Okazuje się że wspomniany kapłan za wrogów
będzie miał także demony które owładnęły jego samego.Całkiem dobra i budząca dreszczyk emocji historia.

 

The Decline online

Jeśli okaże się że po obejrzeniu Znak Diabła cały film będzie wam jeszcze mało emocji to zobaczcie sobie produkcje The Decline. Jest to thriller wyprodukowany w Kanadzie.
Tematem przewodnim jest walka grupy surwiwalowców którzy pierwotnie mieli walczyć o życie i przetrwanie w dziczy ostatecznie jednak dochodzi do wzajemnej walki między sobą.

Już w Kwietniu do Netflixa trafi także kilka mega produkcji. Jedną z nich będzie prawdziwy hit czyli 4 sezon Dom Z Papieru.Po tym jak sytuacja wymyka się z pod kontroli
bohaterowie muszą wymyślić szybko nowy plan.Jeżeli jeszcze mało wam emocji to czekają na was nowości takie jak

  • Community
  • Riverdale
  • Mamma Mia! Here We Go Again
  • Noc żywych trupów
  • Kryptonim U.N.C.L.E.

i wiele innych .

Oglądaj już dziś wszystkie z wyżej wymienionych produkcji oraz nowości które dopiero co sie pojawią KLIKNIJ I OBEJRZYJ !

Categories
Udostępnienia0

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website